O nás

Spoločnosť Lessor s.r.o. je vlastník stavby a prenajímateľ, priestorov na adrese Sibírska 2, Holíč.

example Ponúkame na PRENÁJOM:
nebytové priestory pre podnikateľské aktivity, ďalej 4x garáž a jeden bytový priestor. Priestory sú vhodné ako sídla spoločností a úradov, kancelárie, skladové priestory, autoškoly, jazykové školy, ordinácie, cestovné kancelárie, obchodné zastúpenia, kozmetické štúdia, kaderníctva, servis techniky, garáže (napr. na sklady, pneuservis a pod...).

Budova sa nachádza v tichej časti mesta v blízkosti IBV, ľahko prístupná po cestnej komunikácii (vid.mapa Holíč), vzdialenosť od hlavnej kruhovej križovatky je cca 1.000 m. Jedná sa o dvojpodlažnú tehlovo/pórobetónovú stavbu s garážami v suteréne, ktoré sú prístupné po betónovej nájazdovej ploche z dvora, dvor je prístupný cez elektricky ovládanú bránu. Všetky garáže sú vykurované a dve garáže sú k dispozícii s montážnou jamou. Interiér budovy bol v r. 2005 komplexne zrekonštruovaný a zrenovovaný. V blízkom období bude zrenovovaný i exteriér budovy. Priestory pre podnikateľské aktivity sa nachádzajú na prvom, druhom podlaží a tiež v suteréne. Každé podlažie má k dispozícii kuchynku a samostatné toalety (muži a ženy). Vykurovanie objektu je zabezpečené vlastnou plynovou kotolňou. Všetky kancelárie majú možnosť prepojenia dátovou štruktúrovanou kabelážou a pripojenia na elektronický zabezpečovací systém (EZS). V budove je zabezpečený prístup k internetu a k pevnej telefónnej linke. Stravovanie je možné v 5_tich blízkych reštauráciách s denným obedovým menu.

Ponúkame tiež možnosť prenájmu len korešpondenčnej adresy pre účely registrácie spoločnosti, to znamená: zriadenie Virtuálneho sídla spoločnosti (pre novú alebo existujúcu firmu, nie však firmu v exekučnom konaní ! ). Ďalej Vám môžeme po dohode zabezpečiť registráciu spoločnosti a tiež kompetnú agendu potrebnú k podnikaniu (od účtovníctva až po vytvorenie web stránky).

Mesto Holíč

Mesto Holíč je geograficky hlavným ťahom ciest Brno – Hodonín – Holíč - Trnava – Bratislava. Svojou polohou na hranici s Českou republikou a neďalekým Rakúskom je priam predurčené na rozvoj aktivít v podnikateľskej oblasti. Blízkosť významných miest či už z Českej strany (Hodonín, Břeclav, Brno, Uherské Hradiště, Strážnice) a na Slovenskej strane (Skalica, Senica, Malacky), relatívne lacné prenájmy a rozvinutá infraštruktúra, vrátane blízkych letísk v Holíči a Kunovicích zvyšujú atraktívnosť tejto lokality. Mesto spadá pod správu daňového úradu Skalica.